wbijam.pl Wsparcie Kontakt

Archiwum wiadomości dotyczących anime i mangi Darwin's Game

[anime] Darwin's Game 08: „Spokojny (Fragile)”.

Już 28 lutego w piątek o godzinie 24:00 (16:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 08. odcinek pierwszej serii anime Darwin's Game zatytułowany „Spokojny (Fragile)”. „Rein dzięki Wewnętrznej Obserwacji udaje się rozwiązać zagadkę ostatniej liczby i ustalić miejsce, w którym ukryty jest prawdziwy skarb. W tym samym czasie, gdy Ryuuji gotowy jest wysadzić siebie i lidera Eighth w powietrze, na miejscu zjawia się Kaname, składając Wangowi szokującą propozycję...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w piątek wieczorem. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 21.02.2020

[anime] Darwin's Game 07: „Miażdżenie (Eighth)”.

Już 21 lutego w piątek o godzinie 24:00 (16:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 07. odcinek pierwszej serii anime Darwin's Game zatytułowany „Miażdżenie (Eighth)”. „Rein porządkuje ukryte na pierścieniach liczby i otrzymuje współrzędne centrum terenu, na którym rozgrywa się event, czyli dworca Shibuya. Wydostaje się z oblężonego przez Eighth hotelu i zmierza do ustalonego celu, gdzie ma się spotkać z resztą klanu. Jednakże na miejscu czeka na nią niemiła niespodzianka...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w piątek wieczorem. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 14.02.2020

[anime] Darwin's Game 06: „Wadżra (Hardness)”.

Już 14 lutego w piątek o godzinie 24:00 (16:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 06. odcinek pierwszej serii anime Darwin's Game zatytułowany „Wadżra (Hardness)”. „Kaname otrzymuje od Shuki wezwanie pomocy i rusza swojej partnerce na ratunek. Przy wejściu do podziemi spotyka młodą dziewczynę, która włada sigilem przypominającą moc napastnika, który zaatakował złotowłosą damę z łańcuchami. Czy Sudou zdoła uratować Shukę?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w piątek wieczorem. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 07.02.2020

[anime] Darwin's Game 05: „Pogrzeb w morzu (Aquarium)”.

Już 7 lutego w piątek o godzinie 24:00 (16:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 05. odcinek pierwszej serii anime Darwin's Game zatytułowany „Pogrzeb w morzu (Aquarium)”. „Wykończeni po długiej walce, władający roślinami Ichirou Hiiragi, analizująca informacje Rein, a także tworzący bronie Kaname, by w drugim etapie eventu przeciwstawić się brutalnej grupie Eighth z Wangiem na czele, postanawiają tymczasowo połączyć siły. Czy to jednak wystarczy, by stawić opór potężnemu przeciwnikowi? I jaką rolę w drugiej części walki odegra sprzymierzona z Sudou Shuka?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w piątek wieczorem. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 31.01.2020

[anime] Darwin's Game 04: „Iskry (Fireworks)”.

Już 24 stycznia w piątek o godzinie 24:00 (16:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 04. odcinek pierwszej serii anime Darwin's Game zatytułowany „Iskry (Fireworks)”. „Kaname oraz zwana Analitykiem Rein zostają uwięzieni w hotelu i razem walczą o życie z Kwiaciarzem, który opanował cały budynek swoimi roślinami. Czy dwójka nowo poznanych przyjaciół zdoła przechytrzyć potężnego oponenta? Jaką rolę w całej potyczce odegra Niepokonana Królowa, Shuka?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w piątek wieczorem. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 17.01.2020

[anime] Darwin's Game 03: „Cyngiel (Ignition)”.

Już 17 stycznia w piątek o godzinie 24:00 (16:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 03. odcinek pierwszej serii anime Darwin's Game zatytułowany „Cyngiel (Ignition)”. „Kaname razem ze swoją towarzyszką, Shuką, udają się do Shibuyi, gdzie rozpoczyna się Poszukiwanie Skarbów – event, w którym celem graczy jest zdobycie trzech pierścieni i przetrwanie. Jednakże już na starcie dwójka partnerów zostaje rozdzielona. Chłopak trafia do hotelu, który opanowały dziwne pnącza...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w piątek wieczorem. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 10.01.2020

[anime] Darwin's Game 02: „Shibuya (Gemstone Mine)”.

Już 10 stycznia w piątek o godzinie 24:00 (16:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 02. odcinek pierwszej serii anime Darwin's Game zatytułowany „Shibuya (Gemstone Mine)”. „Kaname obezwładnia Shukę, w wyniku czego dziewczyna uznaje jego siłę i poddaje grę, przysięgając chłopakowi swoje posłuszeństwo. Jakiś czas później Sudou budzi się w łóżku ze swoją nagą przeciwniczką, która proponuje mu założenie rodziny. Chłopak odkrywa przy okazji, że w grze rozpoczyna się tajemniczy event, polowanie na skarby...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w piątek wieczorem. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 03.01.2020

[anime] Anime Darwin's Game.

Darwin's Game to anime akcji studia Nexus na podstawie mangi autorstwa Flipflopsa. Streszczenie fabuły: „Niczego nieświadomy uczeń liceum, Sudou Kaname, zostaje poproszony o wypróbowanie nowej, tajemniczej aplikacji mobilnej, Darwin's Game. Chłopak zostaje uwikłany w śmiertelnie niebezpieczną grę społecznościową, której na dodatek nie można z własnej woli opuścić...”Na tę chwilę brak danych co do długości pierwszej serii, jednakże prawdopodobnie będzie trwała jeden sezon (12-13 odcinków). Premiera zaplanowana została na 3 stycznia. Tłumaczenie przygotuje dla Was Oozora z grupy promującej kulturę Dalekiego Wschodu, Twoja Mała Japonia.

Dodano: 10.12.2019
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, openingi, endingi.
Podobne anime (shounen): 86, Akudama Drive, Appare Ranman, Assassins Pride, Black Clover, Bleach, Blue Lock, Chainsaw Man, Code Geass, Darwin's Game, Dr. Stone, Enen no Shouboutai, Fairy Tail, Gintama, Gleipnir, Heion Sedai no Idaten-tachi, HunterxHunter, Jigokuraku, Jujutsu Kaisen, Kami no Tou, Kimetsu no Yaiba, Kill la Kill, Magi, Mashle, Naruto, One Piece, Ousama Ranking, Plunderer, Shingeki no Kyojin, SpyxFamily, The God of High School, Yakusoku no Neverland.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.